Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. február 20. | Ma Aladár és Álmos napja van.

V. kerületi szépkorúak látogatták meg virágos városunkat

Kiskunhalas nevezetességeiről beszélt a város külkapcsolati referense azoknak a fővárosi nyugdíjasoknak, akik egy teljes napjukat nézelődéssel, kirándulással töltötték Kiskunhalason. Mátyus Bálint, az V. kerület egyik önkormányzati képviselője Kiskunhalason született, és a Bibó-gimnáziumban végezte tanulmányait. Az ő javaslatára választották városunkat úticéljuknak a kirándulók.

A nyugdíjas hölgyek és urak programjuk során többek között Berki Viola festményeket néztek meg a Városháza épületében. Az egyesület elnöke azt mondja, szeretik az ilyen kirándulásokat, hisz olyan helyekre jutnak el, ahol eddig még nem jártak.
A programból nem maradhatott ki a főtér megszemlélése sem. A vendégek közül többen is azt mondták, a zajos főváros helyett örülnének, ha egy ilyen csendes, virágos városban élhetnék nyugdíjas mindennapjaikat. A kirándulók a nap zárásaként felkeresték a Csipkeházat, majd pedig megkóstolták a Sóstó Csárda ételeit és fotózkodtak a Sóstónál.

www.halasmedia.hu


Kiskunhalas nevezetességeiről beszélt a város külkapcsolati referense azoknak a fővárosi nyugdíjasoknak, akik egy teljes napjukat nézelődéssel, kirándulással töltötték Kiskunhalason. Mátyus Bálint, az V. kerület egyik önkormányzati képviselője Kiskunhalason született, és a Bibó-gimnáziumban végezte tanulmányait. Az ő javaslatára választották városunkat úticéljuknak a kirándulók.

A nyugdíjas hölgyek és urak programjuk során többek között Berki Viola festményeket néztek meg a Városháza épületében. Az egyesület elnöke azt mondja, szeretik az ilyen kirándulásokat, hisz olyan helyekre jutnak el, ahol eddig még nem jártak.
A programból nem maradhatott ki a főtér megszemlélése sem. A vendégek közül többen is azt mondták, a zajos főváros helyett örülnének, ha egy ilyen csendes, virágos városban élhetnék nyugdíjas mindennapjaikat. A kirándulók a nap zárásaként felkeresték a Csipkeházat, majd pedig megkóstolták a Sóstó Csárda ételeit és fotózkodtak a Sóstónál.

www.halasmedia.hu


Hol vagyok?