Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

                  Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. július 15. | Ma Henrik és Roland napja van.

Több mint kétmilliárdos fejlesztés lesz Halason

Több mint 2 milliárd forintos pályázati sikerről kapott hírt Kiskunhalas. Farkas Dániel alpolgármester tájékoztatása szerint ebben turisztikai, közlekedési fejlesztés is van,  de jut forrás a kertvárosi óvoda megépítésére is.

Több pályázat elbírálása történt az elmúlt időszakban, ezek eredményei alapján 2,06 milliárd forintos fejlesztés valósulhat meg a következő időszakban városunkban. Farkas Dániel alpolgármester elmondta, hogy a Sóstó turisztikai fejlesztésére 83 millió, a szélmalom felújítására 110,5 millió, a halasi tánchagyományok háza építésére 117, 7 millió, a Csipkeház látogatóbarát fejlesztésére 72,8 millió, az idősek otthonának energetikai fejlesztésére 80,6 millió, a kertvárosi óvoda építésére 300 millió, a volt orosz laktanya területén iparterület kialakítására 381 millió, az önkormányzati intézmények energetikai korszerűsítésére 419 millió, közlekedésfejlesztésre pedig 500 millió forintot nyert az önkormányzat. Ez utóbbiban benne van az új buszmegálló kialakítása a belvárosban, a kerékpárút építése a Szilády-gimnázium és a vasútállomás között.

www.halasmedia.hu

Több mint 2 milliárd forintos pályázati sikerről kapott hírt Kiskunhalas. Farkas Dániel alpolgármester tájékoztatása szerint ebben turisztikai, közlekedési fejlesztés is van,  de jut forrás a kertvárosi óvoda megépítésére is.

Több pályázat elbírálása történt az elmúlt időszakban, ezek eredményei alapján 2,06 milliárd forintos fejlesztés valósulhat meg a következő időszakban városunkban. Farkas Dániel alpolgármester elmondta, hogy a Sóstó turisztikai fejlesztésére 83 millió, a szélmalom felújítására 110,5 millió, a halasi tánchagyományok háza építésére 117, 7 millió, a Csipkeház látogatóbarát fejlesztésére 72,8 millió, az idősek otthonának energetikai fejlesztésére 80,6 millió, a kertvárosi óvoda építésére 300 millió, a volt orosz laktanya területén iparterület kialakítására 381 millió, az önkormányzati intézmények energetikai korszerűsítésére 419 millió, közlekedésfejlesztésre pedig 500 millió forintot nyert az önkormányzat. Ez utóbbiban benne van az új buszmegálló kialakítása a belvárosban, a kerékpárút építése a Szilády-gimnázium és a vasútállomás között.

www.halasmedia.hu

Hol vagyok?