Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. február 23. | Ma Alfréd napja van.

Tervezzünk együtt!

21
10
2022

Kiskunhalas Város Önkormányzata a TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BK1-2022-00014 azonosítószámú pályázat keretében lehetőséget kíván teremteni arra, hogy városunkban számos helyszínen környezettudatos megújulásokra kerüljön sor.

Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy az ide kattintva elérhető kérdőív kitöltésével segítsen meghatározni a városi zöldövezetek, közösségi terek, szolgáltatások és gazdasági tevékenységek kialakításához kapcsolódó lakossági igényeket. Véleménye és javaslatai fontosak számunkra! Együttműködésére mindenképpen számítunk, hiszen a helyi lakosság és a helyi szervezetek tapasztalatai, elképzelései, ismeretei nélkül nem lehetséges a helyi igényeknek megfelelő fejlesztések előkészítése.

Észrevételeiket és javaslataikat 2022. november 6-ig várjuk.

Kiskunhalas Város Önkormányzata a TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BK1-2022-00014 azonosítószámú pályázat keretében lehetőséget kíván teremteni arra, hogy városunkban számos helyszínen környezettudatos megújulásokra kerüljön sor.

Azzal a kéréssel fordulunk Önhöz, hogy az ide kattintva elérhető kérdőív kitöltésével segítsen meghatározni a városi zöldövezetek, közösségi terek, szolgáltatások és gazdasági tevékenységek kialakításához kapcsolódó lakossági igényeket. Véleménye és javaslatai fontosak számunkra! Együttműködésére mindenképpen számítunk, hiszen a helyi lakosság és a helyi szervezetek tapasztalatai, elképzelései, ismeretei nélkül nem lehetséges a helyi igényeknek megfelelő fejlesztések előkészítése.

Észrevételeiket és javaslataikat 2022. november 6-ig várjuk.

Hol vagyok? Városi hírek