Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. február 21. | Ma Eleonóra és Zelmira napja van.

Országos csatorna mutatta be a Bay-gyűjteményt

Néhány nappal ezelőtt az egész ország megismerhette a kiskunhalasi Thorma János Múzeumot, azon belül pedig a Bay-gyűjteményt. Az M5 televíziós csatorna egy több perces összeállítást közölt városunk meghatározó kulturális értékeiről.

A Hétvégi belépő című kulturális magazin legutóbbi adásában láthatták az érdeklődők a Thorma János Múzeumban található Bay-gyűjteményt bemutató összefoglalót. A Bay házaspár mindkét tagja mesél a festményekről és arról, miért ajándékozták a képeket a múzeumnak. A videó viszonylag hosszú, a kiskunhalasi blokk 1:16:10-től tekinthtő meg.

Néhány nappal ezelőtt az egész ország megismerhette a kiskunhalasi Thorma János Múzeumot, azon belül pedig a Bay-gyűjteményt. Az M5 televíziós csatorna egy több perces összeállítást közölt városunk meghatározó kulturális értékeiről.

A Hétvégi belépő című kulturális magazin legutóbbi adásában láthatták az érdeklődők a Thorma János Múzeumban található Bay-gyűjteményt bemutató összefoglalót. A Bay házaspár mindkét tagja mesél a festményekről és arról, miért ajándékozták a képeket a múzeumnak. A videó viszonylag hosszú, a kiskunhalasi blokk 1:16:10-től tekinthtő meg.

Hol vagyok?