Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

                  Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. május 31. | Ma Angéla és Petronella napja van.

IV. Családi farsangi futás és kerékpározás

Ismét egy sporteseményre invitálja a város és a környék lakosságát a Halasi Média és Kultúra Kft. Idén már negyedszerre szervezik meg a Családi farsangi futást és kerékpározást. Február 11-én várják a sportolni vágyókat egy kis mozgásra, Kiskunhalas főterére.

12:30-tól gyülekező, majd egy közös bemelegítés után pontban 13 órakor elrajtol a mezőny. A táv mindössze 4 km, így a család apraja-nagyja is bekapcsolódhat akár két-lábon vagy két-keréken. A jelmezeket senki ne hagyja otthon, hiszen a rendezvény célja, hogy megteremtsük városunkban a farsangi hangulatot. A részvétel ingyenes, regisztráció nem szükséges. A futás után forralt borral, teával és pogácsával várnak mindenkit, aki teljesítette a távot.

Ez az esemény nem verseny, hanem egy jó hangulatú közösségi futás, közösségi sportrendezvény, így a szervezők kérik a résztvevőket, hogy próbáljanak meg együtt haladni az útlezárások biztosítása és saját biztonságuk érdekében. Űzzük el közösen a telet! Keresse elő a jelmezét és legyen ott február 11-én a IV. Családi farsangi futáson és kerékpározáson.

www.halasmedia.hu

Ismét egy sporteseményre invitálja a város és a környék lakosságát a Halasi Média és Kultúra Kft. Idén már negyedszerre szervezik meg a Családi farsangi futást és kerékpározást. Február 11-én várják a sportolni vágyókat egy kis mozgásra, Kiskunhalas főterére.

12:30-tól gyülekező, majd egy közös bemelegítés után pontban 13 órakor elrajtol a mezőny. A táv mindössze 4 km, így a család apraja-nagyja is bekapcsolódhat akár két-lábon vagy két-keréken. A jelmezeket senki ne hagyja otthon, hiszen a rendezvény célja, hogy megteremtsük városunkban a farsangi hangulatot. A részvétel ingyenes, regisztráció nem szükséges. A futás után forralt borral, teával és pogácsával várnak mindenkit, aki teljesítette a távot.

Ez az esemény nem verseny, hanem egy jó hangulatú közösségi futás, közösségi sportrendezvény, így a szervezők kérik a résztvevőket, hogy próbáljanak meg együtt haladni az útlezárások biztosítása és saját biztonságuk érdekében. Űzzük el közösen a telet! Keresse elő a jelmezét és legyen ott február 11-én a IV. Családi farsangi futáson és kerékpározáson.

www.halasmedia.hu

Hol vagyok?