Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

                  Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. június 15. | Ma Jolán és Vid napja van.

Halasra húz a Hazahúzó

A hazai üdülési és szabadidős lehetőségek feltérképezésével, bemutatásával foglalkozó magazinműsor az ATV-n és az ECHO TV-n is látható. A háromfős stáb két napig vendégeskedett városunkban. Talán belülről nem tűnik fel, de kívülről azért jól látható, hogy számos turistaforgalmat generáló lehetőséggel rendelkezik Kiskunhalas. A stáb által több helyszínen rögzített anyagokat majd egy 2018-as adásban közvetítik a nagyközönségnek.

Két napig Halason forgatott a Hazahúzó turisztikai magazin. Az elmúlt évben is járt nálunk a műsor stábja és most újra töltik a Kiskunhalas fejezetet, igaz a nagyközönség ezt csak a jövő esztendőben láthatja, tudtuk meg Kocsis Andrea szerkesztő műsorvezetőtől. Az elmúlt napok során jártak a Csipkeházban, ellátogattak a Halasthermál medencéihez, megtekintették a Berki galériát, de egy tenyészverseny hangulatát is megörökítették a Hirling Lovasparkban.
A Hazahúzó készítői csütörtökön és pénteken felvettek részleteket a kiskunhalasi fúvószenekar próbájából, jártak a Halasi Borászati Kft. finom borokat készítő pincészetében is. A már hagyományos Burgonya Fesztivál és Burgonya Napok szintén megjelenik majd a műsorban.
A független műsorkészítő forgatócsoport jövőre is kapott meghívást a városvezetéstől, hiszen a kiskunhalasi lehetőségek bővülnek, ha elkészül a nagyközönség számára is látogatható városháza torony, a hamarosan átadásra kerülő Bay gyűjtemény kiállító terme vagy a szintén közeli jövőben megépülő rekreációs parkunk. A kiskunhalasi anyagok műsorba kerülése az ATV-n és az Echot TV-n is szerepel majd.

www.halasmedia.hu

A hazai üdülési és szabadidős lehetőségek feltérképezésével, bemutatásával foglalkozó magazinműsor az ATV-n és az ECHO TV-n is látható. A háromfős stáb két napig vendégeskedett városunkban. Talán belülről nem tűnik fel, de kívülről azért jól látható, hogy számos turistaforgalmat generáló lehetőséggel rendelkezik Kiskunhalas. A stáb által több helyszínen rögzített anyagokat majd egy 2018-as adásban közvetítik a nagyközönségnek.

Két napig Halason forgatott a Hazahúzó turisztikai magazin. Az elmúlt évben is járt nálunk a műsor stábja és most újra töltik a Kiskunhalas fejezetet, igaz a nagyközönség ezt csak a jövő esztendőben láthatja, tudtuk meg Kocsis Andrea szerkesztő műsorvezetőtől. Az elmúlt napok során jártak a Csipkeházban, ellátogattak a Halasthermál medencéihez, megtekintették a Berki galériát, de egy tenyészverseny hangulatát is megörökítették a Hirling Lovasparkban.
A Hazahúzó készítői csütörtökön és pénteken felvettek részleteket a kiskunhalasi fúvószenekar próbájából, jártak a Halasi Borászati Kft. finom borokat készítő pincészetében is. A már hagyományos Burgonya Fesztivál és Burgonya Napok szintén megjelenik majd a műsorban.
A független műsorkészítő forgatócsoport jövőre is kapott meghívást a városvezetéstől, hiszen a kiskunhalasi lehetőségek bővülnek, ha elkészül a nagyközönség számára is látogatható városháza torony, a hamarosan átadásra kerülő Bay gyűjtemény kiállító terme vagy a szintén közeli jövőben megépülő rekreációs parkunk. A kiskunhalasi anyagok műsorba kerülése az ATV-n és az Echot TV-n is szerepel majd.

www.halasmedia.hu

Hol vagyok?