Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2023. december 06. | Ma Miklós napja van.

Finta József a Kecskeméti Főplébánia plébánosa lesz

Személyi változásokról döntött Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek, ennek értelmében dr. Finta Józsefet, a kiskunhalasi főplébánia plébánosát a kecskeméti főplébánia plébánosává nevezte ki. Helyére Hozdik Zsolt atya érkezik Soltvadkertről.

A halasi híveknek búcsúzniuk kell a szeretett Józsi atyától. Dr. Finta József plébánost Kecskemétre szólította a kötelesség, miután Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek kinevezte az ottani főplébánia plébánosává, egyúttal öt évvel meghosszabbította általános helynöki kinevezését. Józsi atya tizenhárom esztendőnyi kalocsai szolgálat után 2009. augusztus elsejétől látta el a plébánosi feladatokat Kiskunhalason. Közvetlensége, tudása, okán nagyon gyorsan népszerű lett a hívek körében, minden korosztály kedvelte őt. A kiskunhalasi főplébániára Hozdik Zsolt érkezik Soltvadkertről. Távozik Kőhegyi Dániel káplán is, aki szintén nagy népszerűségnek örvendett városunkban. Dani atya szintén a kecskeméti főplébánián teljesíti tovább a szolgálatát. Csorba Dávid Soltvadkertről a kiskunhalasi főplébániára kerül kápláni beosztásba, valamint iskolalelkészi szolgálatot is ellát.

www.halasmedia.hu

Személyi változásokról döntött Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek, ennek értelmében dr. Finta Józsefet, a kiskunhalasi főplébánia plébánosát a kecskeméti főplébánia plébánosává nevezte ki. Helyére Hozdik Zsolt atya érkezik Soltvadkertről.

A halasi híveknek búcsúzniuk kell a szeretett Józsi atyától. Dr. Finta József plébánost Kecskemétre szólította a kötelesség, miután Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek kinevezte az ottani főplébánia plébánosává, egyúttal öt évvel meghosszabbította általános helynöki kinevezését. Józsi atya tizenhárom esztendőnyi kalocsai szolgálat után 2009. augusztus elsejétől látta el a plébánosi feladatokat Kiskunhalason. Közvetlensége, tudása, okán nagyon gyorsan népszerű lett a hívek körében, minden korosztály kedvelte őt. A kiskunhalasi főplébániára Hozdik Zsolt érkezik Soltvadkertről. Távozik Kőhegyi Dániel káplán is, aki szintén nagy népszerűségnek örvendett városunkban. Dani atya szintén a kecskeméti főplébánián teljesíti tovább a szolgálatát. Csorba Dávid Soltvadkertről a kiskunhalasi főplébániára kerül kápláni beosztásba, valamint iskolalelkészi szolgálatot is ellát.

www.halasmedia.hu
Hol vagyok?