Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

                  Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. július 17. | Ma Endre és Elek napja van.

Buli és látvány a tóparton

Míg délelőtt főként a hagyományőrzés és az államalapítással kapcsolatos kulturális eseményeké volt a főszerep Kiskunhalason, addig az esti órák már az önfeledt szórakozásról szóltak. A Sóstó partján ezrek nézték a tűzijátékot és csápoltak a jobbnál jobb koncerteken.

A színpadi műsorok 17 órakor kezdődtek a Sóstó melletti füves területen. Egy viszonylag friss formáció, a Blues Boots nyitotta meg a fellépők sorát. A tagok egytől egyig nagy zenerajongók, szeretnek énekelni, hangszereken játszani, így a fellépés számukra is igazi örömzene volt. A Rocklife tagjaival már több városi rendezvényen találkozhatott a kiskunhalasi publikum. Ezúttal is igazi „zúzást" kapott tőlük a publikum. Kellően felfokozták a hangulatot az est hátralévő részére.
Ahogy kezdett sötétedni, egyre többen érkeztek meg a tópartra. A bajai StabilFrazír zenekar koncertjénél már nagy tömeg állt a színpad előtt. A ska stílust képviselő fiatalok lendületes szerzeményeikkel fokozták az amúgy is kellemes hangulatot.
Aztán eljött az este 9 óra, ezzel együtt pedig az augusztus 20-i rendezvénysorozat legjobban várt pillanatai. A tűzijáték rakétái idén is a tó fölött robbantak, ez pedig egészen egyedi látványvilágot kínált minden jelenlévőnek.

A Zanzibár zenekar idén ünnepli fennállásának 18. évét. A nagykorúvá vált banda volt a sztárvendég vasárnap este. Elhozták az elmúlt bő másfél évtized legismertebb slágereit, de több nóta felcsendült új albumukról is. A siker vitathatatlan, azt pedig, hogy Terecskei Ritáék milyen jól érezték magukat városunkban, mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy az előzetesen tervezettnél jóval több időt töltöttek a színpadon.


www.halasmedia.hu

Míg délelőtt főként a hagyományőrzés és az államalapítással kapcsolatos kulturális eseményeké volt a főszerep Kiskunhalason, addig az esti órák már az önfeledt szórakozásról szóltak. A Sóstó partján ezrek nézték a tűzijátékot és csápoltak a jobbnál jobb koncerteken.

A színpadi műsorok 17 órakor kezdődtek a Sóstó melletti füves területen. Egy viszonylag friss formáció, a Blues Boots nyitotta meg a fellépők sorát. A tagok egytől egyig nagy zenerajongók, szeretnek énekelni, hangszereken játszani, így a fellépés számukra is igazi örömzene volt. A Rocklife tagjaival már több városi rendezvényen találkozhatott a kiskunhalasi publikum. Ezúttal is igazi „zúzást" kapott tőlük a publikum. Kellően felfokozták a hangulatot az est hátralévő részére.
Ahogy kezdett sötétedni, egyre többen érkeztek meg a tópartra. A bajai StabilFrazír zenekar koncertjénél már nagy tömeg állt a színpad előtt. A ska stílust képviselő fiatalok lendületes szerzeményeikkel fokozták az amúgy is kellemes hangulatot.
Aztán eljött az este 9 óra, ezzel együtt pedig az augusztus 20-i rendezvénysorozat legjobban várt pillanatai. A tűzijáték rakétái idén is a tó fölött robbantak, ez pedig egészen egyedi látványvilágot kínált minden jelenlévőnek.

A Zanzibár zenekar idén ünnepli fennállásának 18. évét. A nagykorúvá vált banda volt a sztárvendég vasárnap este. Elhozták az elmúlt bő másfél évtized legismertebb slágereit, de több nóta felcsendült új albumukról is. A siker vitathatatlan, azt pedig, hogy Terecskei Ritáék milyen jól érezték magukat városunkban, mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy az előzetesen tervezettnél jóval több időt töltöttek a színpadon.


www.halasmedia.hu
Hol vagyok?