Menü bezárása
Asztali nézet
Akadálymentes nézet

                  Elektronikus ügyintézés

  Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2024. július 15. | Ma Henrik és Roland napja van.

A Haldorádó Team két ügyvezetője lett az év vállalkozója

Ismét remekelt Kiskunhalas egyre nagyobb sikereket elérő együttese, a Kiskunhalasi Városi Fúvószenekar. Lauer Zsolt karnagy és együttese a Baptista imaházban fogadta a közönséget. Idén az év vállalkozójának járó díjat a Haldorádó Team két ügyvezetője, Döme Gábor és Pintér Zoltán érdemelte ki.

Már szinte hagyományos, hogy az újévi koncertet a Kiskunhalasi Városi Fúvószenekar tartja, mint elhangzott, büszkék lehetünk rájuk, hogy évről-évre megörvendeztetnek bennünket játékukkal. A repertoárjukon a komolyzenétől a klasszikusokon át egészen a mai aktuális slágerekig minden szerepel. Vendégművészek is felléptek a közel három órás koncerten, Gál Gabi énekművész előadása és Schindler Regina zongorajátéka is gazdagította a kulturális eseményt. Idén a diákpolgármester is köszöntőt mondott, Hegedűs Ildikó arra hívta fel a figyelmet, hogy a Diákönkormányzat elindítása és működtetése nagyon jó kezdeményezés.

- A közösség létrehozásának elsődleges célja, hogy összehozza a város iskoláinak diákjait, gondolataik, véleményük a megválasztott képviselőkön keresztül meghallgatásra találjanak, valamint a közös programok szervezésével megtanuljunk együttműködni, együtt gondolkodni, feladatmegosztásban szervezni és a saját munkánk eredményeképpen igazi csapatként jól érezni magunkat. Az újévi koncerten Fülöp Róbert Kiskunhalas polgármestere mondott ünnepi köszöntőt, véleménye szerint az elnyert pályázati pénzek, a városi fejlesztések, a beruházások mind azt jelzik, jó csapat kapott bizalmat az emberektől.

- Ahhoz, hogy ilyen léptékű fejlődésről számolhassak be önöknek, a saját fejlesztési erőforrásainak sokszorosára volt szükség. Ezt a Halas történetében szinte példanélküli forráshalmazt a kormányzati, elnyert támogatások biztosították. Az elnyert és a bírálat alatt lévő pályázati források összege meghaladta a 7 milliárd forintot 2017-ben. Ezt a hatalmas összeget persze nem ajándékba kaptuk. Céljaink, vízióink vannak Kiskunhalas jövőjéről, amit a szakembereink, ki-ki a maga területén jól előkészítve, kidolgozva megfogalmazott és pályázati anyagok formájában előterjesztett. Az említett hatalmas mennyiségű pénzforrásban a néhány millióstól, a milliárdot megközelítő összegig voltak, vannak projekt lehetőségeink. Ezek komplexitása, megvalósulása, beindulása eltérő, de valamennyi érintett területen már látható és van, ahol már a teljes megvalósulásról tájékoztathatom Önöket.

Az Év Vállalkozója díjat idén a Haldorádó Team két ügyvezetője Döme Gábor és Pintér Zoltán kapták a város fejlődése és gyarapodása érdekében végzett munkájukért. A két vállalkozót Juhász Tibor a KB Autoteam Kft. ügyvezetője méltatta.

- Talán szokatlan, hogy két személy kapja egyszerre a díjat, de munkásságuk elválaszthatatlan egymástól. Magyar ember ezt egy igen találó hasonlattal fejezi, ki ha egyértelmű együvé tartozásról akar beszélni. A borsó meg a héja. Nincs egyik a másik nélkül. Két név, de egy értékrend és egy közös brand. Pintér Zoltán, meg a Döme Gábor.
A díjazott Döme Gábor távolléte miatt egy videoüzenetben mondott köszönetet, Pintér Zoltán pedig ezekkel a szavakkal kívánt boldog új esztendőt a közönségnek.

- Mi egy olyan szakmát választottunk, amit nem lehet iskolában megtanulni. Nincsen képzés, nincsen tananyag, ami segítene. A mi szakmánk a horgászat. Sokan szeretik, sokan vajmi keveset tudnak róla. A mi csapatunk tagjai mind megszállott horgászok. Tudásuk, szakértelmük jól tükröződik a cég fejlődésében. Ezúton is köszönöm munkájukat. Kiskunhalason egy csodálatos kisváros, amely az utóbbi időben látványosan fejlődik. Ez minden városlakó közös érdeme. Bízom benne, hogy 2018-ban ez a fejlődés tovább folytatódik, hogy városunk még jobb hely legyen.

A díjátadót követő több mint másfél órában a Városi Fúvószenekar filmzenékkel, ismert slágerekkel tűzdelt műsorral lepte meg a közönséget, akik rendre vastapssal jutalmazták a zenészek előadását.

www.halasmedia.hu
fotó: Balogh Attila

Ismét remekelt Kiskunhalas egyre nagyobb sikereket elérő együttese, a Kiskunhalasi Városi Fúvószenekar. Lauer Zsolt karnagy és együttese a Baptista imaházban fogadta a közönséget. Idén az év vállalkozójának járó díjat a Haldorádó Team két ügyvezetője, Döme Gábor és Pintér Zoltán érdemelte ki.

Már szinte hagyományos, hogy az újévi koncertet a Kiskunhalasi Városi Fúvószenekar tartja, mint elhangzott, büszkék lehetünk rájuk, hogy évről-évre megörvendeztetnek bennünket játékukkal. A repertoárjukon a komolyzenétől a klasszikusokon át egészen a mai aktuális slágerekig minden szerepel. Vendégművészek is felléptek a közel három órás koncerten, Gál Gabi énekművész előadása és Schindler Regina zongorajátéka is gazdagította a kulturális eseményt. Idén a diákpolgármester is köszöntőt mondott, Hegedűs Ildikó arra hívta fel a figyelmet, hogy a Diákönkormányzat elindítása és működtetése nagyon jó kezdeményezés.

- A közösség létrehozásának elsődleges célja, hogy összehozza a város iskoláinak diákjait, gondolataik, véleményük a megválasztott képviselőkön keresztül meghallgatásra találjanak, valamint a közös programok szervezésével megtanuljunk együttműködni, együtt gondolkodni, feladatmegosztásban szervezni és a saját munkánk eredményeképpen igazi csapatként jól érezni magunkat. Az újévi koncerten Fülöp Róbert Kiskunhalas polgármestere mondott ünnepi köszöntőt, véleménye szerint az elnyert pályázati pénzek, a városi fejlesztések, a beruházások mind azt jelzik, jó csapat kapott bizalmat az emberektől.

- Ahhoz, hogy ilyen léptékű fejlődésről számolhassak be önöknek, a saját fejlesztési erőforrásainak sokszorosára volt szükség. Ezt a Halas történetében szinte példanélküli forráshalmazt a kormányzati, elnyert támogatások biztosították. Az elnyert és a bírálat alatt lévő pályázati források összege meghaladta a 7 milliárd forintot 2017-ben. Ezt a hatalmas összeget persze nem ajándékba kaptuk. Céljaink, vízióink vannak Kiskunhalas jövőjéről, amit a szakembereink, ki-ki a maga területén jól előkészítve, kidolgozva megfogalmazott és pályázati anyagok formájában előterjesztett. Az említett hatalmas mennyiségű pénzforrásban a néhány millióstól, a milliárdot megközelítő összegig voltak, vannak projekt lehetőségeink. Ezek komplexitása, megvalósulása, beindulása eltérő, de valamennyi érintett területen már látható és van, ahol már a teljes megvalósulásról tájékoztathatom Önöket.

Az Év Vállalkozója díjat idén a Haldorádó Team két ügyvezetője Döme Gábor és Pintér Zoltán kapták a város fejlődése és gyarapodása érdekében végzett munkájukért. A két vállalkozót Juhász Tibor a KB Autoteam Kft. ügyvezetője méltatta.

- Talán szokatlan, hogy két személy kapja egyszerre a díjat, de munkásságuk elválaszthatatlan egymástól. Magyar ember ezt egy igen találó hasonlattal fejezi, ki ha egyértelmű együvé tartozásról akar beszélni. A borsó meg a héja. Nincs egyik a másik nélkül. Két név, de egy értékrend és egy közös brand. Pintér Zoltán, meg a Döme Gábor.
A díjazott Döme Gábor távolléte miatt egy videoüzenetben mondott köszönetet, Pintér Zoltán pedig ezekkel a szavakkal kívánt boldog új esztendőt a közönségnek.

- Mi egy olyan szakmát választottunk, amit nem lehet iskolában megtanulni. Nincsen képzés, nincsen tananyag, ami segítene. A mi szakmánk a horgászat. Sokan szeretik, sokan vajmi keveset tudnak róla. A mi csapatunk tagjai mind megszállott horgászok. Tudásuk, szakértelmük jól tükröződik a cég fejlődésében. Ezúton is köszönöm munkájukat. Kiskunhalason egy csodálatos kisváros, amely az utóbbi időben látványosan fejlődik. Ez minden városlakó közös érdeme. Bízom benne, hogy 2018-ban ez a fejlődés tovább folytatódik, hogy városunk még jobb hely legyen.

A díjátadót követő több mint másfél órában a Városi Fúvószenekar filmzenékkel, ismert slágerekkel tűzdelt műsorral lepte meg a közönséget, akik rendre vastapssal jutalmazták a zenészek előadását.

www.halasmedia.hu
fotó: Balogh Attila

Boldog új évet Kiskunhalas!

Hol vagyok?